FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

TERMIN: 

12-18 sierpnia 2021 r

 

PROWADZĄCY:  Elżbieta Długosz

  • Kilka słów od prowadzącej:  Jestem absolwentka Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych w Lublinie, z pasji historyk sztuki, z powołania ikonograf. Pisania ikon uczyłam się początkowo u Jezuitów w Drodze ikony pod czujnym okiem o. Jacka Wróbla i Bogusława Andersa, a także na wielu innych indywidualnych lekcjach. Od wielu lat prowadzę warsztaty ikonograficzne w Gdańsku przy dominikańskiej parafi św. Mikołaja  także w domach kultury i dla młodzieży na forum dominikańskim Jamna.
 
 

WSPÓŁPROWADZĄCY: Szymon Burek i Jolanta Siemion CHR

 

ADRESACI:  

  • ci którzy chcą się nauczyć pisać ikony oraz
  •  ci którzy chcą podszkolić swój warsztat
  • początkujący i średniozaawansowani ikonopisarze

 

TEMATEM ikonograficznym będzie Pantokrator. Na warsztatach będzie można nauczyć się projektowania ikony, złocenia w różnych technikach, malowania w tradycyjnej technice tempery jajecznej. Więcej informacji o tematyce warsztatów po adresem  email: dlugoszelzbietta@gmail.com i numerem telefonu 698 779 447. 

 

Koszt uczestnictwa: 1500 zł

(Koszt warsztatów obejmuje: nocleg z pełnym wyżywieniem na czas trwania warsztatów oraz wszystkie materiały, przyrządy, narzędzia potrzebne do pisania ikon.) 

Warunkiem zapisania się na warsztaty jest wpłacenie zaliczki w kwocie 150 zł na materiały. Szczegóły i nr rachunku bankowego zostanie przesłany w emailu zwrotnym po przesłaniu formularza zgłoszeniowego. 

 

Zapisy trwają do 10 sierpnia. 

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona dlatego o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki. 

 

 

Warsztaty pisania ikon 
Mandylion

O ŚRODEK F ORMACJI L ITURGICZNEJ

 

 

 

 

 

 

Katechumanat Krakó

Created OFL przy współpracy z  MAGNUM Sandomierz